Ahmet Nur Çebi'den flaş Şenol Güneş cevabı!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan Ahmet Nur Çebi'den flaş Şenol Güneş cevabı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 86 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Ahmet Nur Çebi'den flaş Şenol Güneş cevabı!
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi, teknik direktörlük görevine Şenol Güneş'in getirileceği iddiasına yanıt verdi.

Şansal Büyüka geçtiğimiz gün, "Aldığım haberin doğru olduğuna inanıyorum. Öyle yöneticilerden falan değil, ama gelişmenin içinde olanlardan aldığım haber... Zaten sürpriz bir haber değil... Şenol Güneş, Beşiktaş'a hayırlı olsun. Yeni sezonda takımın başında görürsünüz." sözlerini kullanmıştı.

Ahmet Nur Çebi ise, "Şansal Büyüka, medya duayenlenidir. Görüşüdür. Yazmıştır. Bizim planlarımız içerisinde böyle bir şey olmamıştır. Şenol Hoca, değerli bir hocadır. Bizim için değerlidir. Benim için de değerlidir. Kendisine minnettarız. Ancak, bugün hocam Önder Karaveli'dir. Onla yola devam ediyorum, etmeye de devam edeceğim. Biz bir düzen kurduk. Büyük plan ve proje var. Şenol Hoca çok değerlidir. Önder Karaveli ile yola devam etme kararı aldık. Kararlılığımızı gösterdik." dedi.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst