Ali Koç'a sert sözler! "İmza toplamaya mecbur etmeyin"

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde admin tarafından oluşturulan Ali Koç'a sert sözler! \"İmza toplamaya mecbur etmeyin\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Ali Koç'a sert sözler! \"İmza toplamaya mecbur etmeyin\"
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
​Fenerbahçe 2000 Derneği Başkanı Şevket Yılmaz, Ali Koç'un kongre kararı alması gerektiğini belirten açıklamalarda bulundu. 

Başkan Yılmaz, Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe ’nin yarınları umut vermediğini belirterek, “Büyük bir teveccühle göreve gelen Ali Koç yönetiminin bu işi yapamadığı ve yapamayacağı, aksine görevde kalması halinde camiamıza maddi ve manevi büyük zararlar vereceği gün gibi ortadadır. 15 Ocak ’a kadar kongre kararı almanızı umutla bekliyoruz. Bizi imza toplamaya mecbur etmeyin. Aksi takdirde; dip dalgası olarak geldiğiniz bu makamdan tsunami dalgasıyla gideceksiniz. Sizlerin de ileride saygıyla anılabilmesi adına, derhal olağanüstü genel kurul kararı alınmalıdır ki, hiç olmazsa bundan sonra gelecek olan Başkan ’a gerekli zaman avantajı, artık ne kadar olabiliyorsa, sağlanmalıdır. Aksi takdirde, maalesef kulübün çöküşü hızla devam edecektir” dedi. Hiçbir vaatlerini yerine getiremedi Ali Koç ’un vaatlerinin hiçbirini yerine getiremediğini kaydeden Şevket Yılmaz, şunları söyledi: “2018 ’den bu yana, sportif, mali ve sosyolojik olarak Fenerbahçe geriye gitmiş, sıradan bir kulüp haline gelmiştir. Fenerbahçe ’nin büyüklüğü sizin gelişinizle birlikte maalesef aksi yönde bir seyir gösterdi. Fenerbahçe tarihinde görülmemiş bir teveccühle seçildiniz, fakat Fenerbahçe tarihinde hiç görülmediği kadar kötü gidiyor, küçülüyor, yok oluyor! Fenerbahçe ’deki başarı mutluluktur. Başarı yoksa mutluluk da yoktur. Dolayısıyla Fenerbahçeliler geldiğinizden beri mutsuz. Sonuç olarak 2018 ve 2021 seçim vaatleri yerine gelmediği gibi geleceğine dair de hiçbir inancımız kalmamıştır.” "Bizi imza toplamaya mecbur etmeyin" Fenerbahçe ’nin gelecekte daha iyi noktalara gelmesinin bu yönetim tarzıyla mümkün olmadığını belirten Yılmaz, “Yapılması gereken tek şey hemen olağan üstü kongre kararı almaktır. Maalesef vaat ettiğiniz hiçbir şeyi gerçekleştiremediniz. Fenerbahçe ’nin gücünü tartışılır hale getiren bu yönetim anlayışının sona ermesi gerektiği açıktır. Fenerbahçeliyim diyen herkesin bizce bu tablo karşısında sesini yükseltmesi gerekmektedir. Sizden beklenti; yaşattığınız hüsranı daha da arttırmadan, saygınlığınızı koruyarak olağanüstü genel kurul kararı almanızdır. 15 Ocak ’a kadar kongre kararı almanızı umutla bekliyoruz. Bizi imza toplamaya mecbur etmeyin” ifadelerini kullandı.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst