Burak Elmas'tan Işıtan Gün açıklaması!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Galatasaray kategorisinde admin tarafından oluşturulan Burak Elmas'tan Işıtan Gün açıklaması! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 61 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Galatasaray
Konu Başlığı Burak Elmas'tan Işıtan Gün açıklaması!
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Tepki
2
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sosyal medyada geçmişte yaptığı paylaşımlar nedeniyle tepki çeken Işıtan Gün hakkında flaş ifadeler kullandı. İşte o paylaşım: "Kabul etmemiz mümkün değil. Yönetim kurulu üyemiz Sayın Işıtan Gün konu hakkında gereken açıklamayı yapacaktır." Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan, Işıtan Gün açıklaması — Tümspor (@Haber7_Spor) January 15, 2022
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Işıtan Gün ise  "Bu ifadelerin neden bugün araştırılıp ortaya çıkartıldıklarını biliyorum. Ancak bu durum yapmış olduğumu mazur göstermez. Bugünden geriye baktığımda önemli bir hata olarak gördüğüm bu ifadeler için kamuoyundan özür dilerim." dedi. ️Işıtan Gün: "Bu ifadelerin neden bugün araştırılıp ortaya çıkartıldıklarını biliyorum. Ancak bu durum yapmış olduğumu mazur göstermez. Bugünden geriye baktığımda önemli bir hata olarak gördüğüm bu ifadeler için kamuoyundan özür dilerim." — Tümspor (@Haber7_Spor) January 15, 2022

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar