Çebi'den Karaveli'ye: Çıkan haberlere inanma

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan Çebi'den Karaveli'ye: Çıkan haberlere inanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Çebi'den Karaveli'ye: Çıkan haberlere inanma
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
5,091
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Başkan Çebi ’nin futbolcularla gerçekleştirdiği ilk toplantıda sezonun kalan bölümüyle ilgili destek ve moral verdiği öğrenildi. Zirve yarışından uzaklaşmalarına rağmen oyunculardan karşılaşmalara en iyi şekilde motive olmalarını isteyen Ahmet Nur Çebi ’nin, “Sizlere güvenimiz her zaman tam. Sezonun tamamlanmasına şurada sadece üç ay kaldı. Bu süreçte herkes işine konsantre olsun. Bu ligde her şey olabilir, tablo değişebilir, kesinlikle pes etmek yok” ifadelerini kullandığı bildirildi.
qNkqX_1643450614_2177.jpg
Başkan Ahmet Nur Çebi ’nin kampta Önder Karaveli ile yaptığı toplantıda ise spekülasyonlara kulak asmamasını söylediği aktarıldı.
50EJI_1643450587_5382.jpg
"KAFAN RAHAT OLSUN" Karaveli ’ye güvenoyu veren Çebi ’nin, “Medyada çıkan haberlere inanma, kafana hiçbir şeyi takma. Sana güveniyoruz, yolumuza seninle devam edeceğiz. Ekibinle birlikte işinize odaklanın, kafan rahat olsun” diye konuştuğu vurgulandı.
TaewW_1643450735_1986.jpg
ÇIKAN HABERLER ASILSIZ Bu arada son dönemde yazılı ve görsel medyada yer alan, Başkan Çebi ’nin yabancı bir teknik direktörle anlaştığı yönündeki haberlerin doğru olmadığı kaydedildi. Siyah-beyazlı profesyonellerin de yabancı teknik adam konusunda şu an için herhangi bir çalışma içinde olmadıkları belirtildi.
weblU_1643450547_8558.jpg
KAYNAK: MİLLİYET
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst