"Cenk Tosun'un yaşadığı sıkıntıları ben 17 yaşında yaşadım"

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İngiltere Premier Lig kategorisinde admin tarafından oluşturulan \"Cenk Tosun'un yaşadığı sıkıntıları ben 17 yaşında yaşadım\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İngiltere Premier Lig
Konu Başlığı \"Cenk Tosun'un yaşadığı sıkıntıları ben 17 yaşında yaşadım\"
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Tepki
2
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK'da forma giyen Muhammet Demir, takımının devre arası kamp çalışmalarını gerçekleştirdiği Antalya'da beIN SPORTS'a özel bir röportaj verdi.
Muhabirimiz Gürler Akgün'ün sorularını içtenlikle yanıtlayan deneyimli golcü, Premier Lig ekiplerinden Everton'da top koşturan Cenk Tosun gibi ülkemizi Avrupa'da temsil etmeyi her zaman çok istediğini dile getirdi.
Cenk Tosun'un yaşadığı sıkıntıları 17 yaşında tecrübe ettiğini vurgulayan 30 yaşındaki santrfor, Avrupa hedefinin hala devam ettiğini gizlemedi.
Takımının Spor Toto Süper Lig'de gösterdiği performansı da değerlendiren Muhammet Demir, sezona istedikleri gibi başlayamadıklarını itiraf etse de, bundan sonrasının kırmızı-siyahlı kulüp için çok daha iyi olacağı inancını taşıdığının altını çizdi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar