Emre Kocadağ: VAR'la ilgili sabrımız taştı artık!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan Emre Kocadağ: VAR'la ilgili sabrımız taştı artık! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 111 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Emre Kocadağ: VAR'la ilgili sabrımız taştı artık!
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
"Maçla ilgili fazla konuşmayacağım" diyerek sözlerine başlayan Emre Kocadağ, "Oyuncularımız emek harcıyor. Bu emekler hakemler tarafından bir şekilde engellenmeye çalışılıyor. Bu emeğe saygı gösterilmiyor. Bir defa daha gördük" dedi.  Bir yapı olduğunu savunan Kocadağ, "Biz bunu her gün söylüyoruz. Başkanımız daha dün söyledi, "VAR'da hata olmaz, kasıt ararız" dedi. 

1-0 kazanmamıza rağmen çocuklarımızın emeğini heba edecek kararlar var. Türkiye Kupası kura çekiminde de "Bu aşamadan sonra VAR olacak" dendi. Artık ona gülüyoruz. Ligde VAR uygulaması bir anlam ifade etmiyor. Hakem hataları insani hata. Ancak izleyerek bu hataları es geçmek, kasıt haline geldi. Beşiktaş en fazla mağdur olan taraf oldu. Hakemlik müessesesiyle alakalı bazı kararlar alınmalı. Başkanımız önderliğinde sayılan bazı öneriler var. Hakemlik müessesesinin düzelmesi için öneriler var. Bu tarz hataların Beşiktaş aleyhine olması manidar. Bizleri artık camialarla karşı karşıya getirecek kararlar var. Bundan TFF de etkilenecektir. Sizler de bu durumdan mağdur olacaksınız. Taraftarlar ve camialar karşı karşıya gelme durumuna gelmiştir. Son damla taştı. Bu konuda acilen TFF'nin eyleme geçmesi lazım. Golümüz ofsayt gerekçesiyle iptal edilinceye kadar VAR'dan haberimiz yoktu. VAR'ın olması gereken hiçbir yerde doğru karar çıkmıyor: Bunun ceremesini bizler çektiğimiz kadar TFF de çekecek. Buradan artık son çağrıyı yapıyoruz. Bunun bir şekilde düzelmesi gerekiyor" diye konuştu. 

Futbolun artık temiz oynanması gerektiğini vurgulayan Kocadağ, "Adil olması gerekiyor. Bizim yaptığımız yatırımlar belki de alacağı şampiyonluk bu hatalar nedeniyle bizi geri bıraktı. Özellikle VAR'dan verilmeyen gollerimiz... Kırmızı kart var, gol var... Bunları görmemek için art niyetli olunması lazım. Artık burada başka bir şey var. Bunu çözecek olan TFF'nin kendisi. Artık TFF bunu bir şekilde çözecek" ifadelerini kullandı.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst