Fikret Orman'a büyük şok! İhraç ediliyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan Fikret Orman'a büyük şok! İhraç ediliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 111 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Fikret Orman'a büyük şok! İhraç ediliyor
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Beşiktaş Kulübü ’nün 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu ’nda 121 imzalı önerge, Divan Başkanlık Kurulu ’na iletildi. Önergede Fikret Orman ’ın Beşiktaş Kulübü ’nden ihraç edilmesi talep edildi.

Beşiktaş Kulübü ’nün Akatlar Spor Salonu ’nda gerçekleşen 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu ’nda 121 üye, imzaladığı önergeyle bir önceki Başkan Fikret Orman ’ın kulüpten ihraç edilmesini talep etti. Divan Başkanlık Kurulu ’na verilen önergede ‘Yetkisiz şekilde 510 milyon TL bütçe aşımı yapması ’, ‘Bir genel kurul üyesinin darp edilmesi ’, ‘Sahte evrakla kulübe sporcu kıdemiyle üye yapılması ’, ‘30 ’dan fazla taraftarın evinden gözaltına alınması ’ ve ‘Kulübün borç yükünün altında kalması ’ iddialarıyla Fikret Orman ’ın ihraç edilmesi talep edildi. Genel Kurul ’da yapılan oylama sonucunda oy çokluğuyla önerge kabul edildi. Ancak bu önerge, dilek ve istekler bölümüne alınarak Yönetim Kurulu ’na sevk edilecek.

Fikret Orman'dan basın toplantısı kararı Beşiktaş'ın bugün gerçekleştirilen idari ve mali genel kurulunda, kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edilen eski başkan Fikret Orman basın toplantısı düzenleyecek. Orman kanadından yapılan açıklamada, "2019 yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul toplantısı öncesi, son dakika eksik ve cımbızlanarak açıklanan KPMG raporu ve gündem konularını değerlendirmek üzere Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyeleri basın toplantısı düzenleyecek" denildi. Toplantı, 17:30'da başlayacak. 
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst