İbra edilmeyen Fikret Orman'dan açıklama!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan İbra edilmeyen Fikret Orman'dan açıklama! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı İbra edilmeyen Fikret Orman'dan açıklama!
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Beşiktaş'ta eski başkan Fikret Orman ve yönetiminin 1 Ocak-12 Mayıs 2019 ile 12 Mayıs-20 Ekim 2019 dönemleri idari ve mali yönden ibra edilmedi.

Ayrıca, Fikret Orman'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi yönünde verilen önerge oy çokluğu ile kabul edildi.

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman bu gelişmeler üzerine basın toplantısı düzenledi.

Fikret Orman, "Ben aslında bugün kongreye katılacaktım. Ama dün akşam 7'den sonra bu rapor ortaya çıkınca ve algı oyunları başlayınca katılmama kararı aldım. İbra olup olmamak çok önemli değil. Netice itibariyle ortada bir rapor var. Bu raporla alakalı yargı artık adım atacak. Bugüne kadar dedikodular vardı Bu raporu kulübe daha evvel geldiğini biliyorum. Bu yönetim bazı kişileri ilgilendiren konular olduğunu ve raporun içinden bazı çıkan şeyler olduğunu da biliyorum" ifadelerinde bulundu.

Orman ayrıca, "Beşiktaş'ın o inanılmaz başarılarına hep beraber imza attık, stat, tesisler, marka değerimizin yukarı çıkması. Birçok şey yaptık. Bunu Allah da biliyor Beşiktaşlılar da biliyor. Mutlulukları hep beraber yaşadığımız insanların kongrede bize sahip çıkmaması üzdü. Canları sağ olsun" dedi.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst