İsmail Kartal'dan transfer sözleri! 'Yönetimle konuştum...'

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde admin tarafından oluşturulan İsmail Kartal'dan transfer sözleri! 'Yönetimle konuştum...' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı İsmail Kartal'dan transfer sözleri! 'Yönetimle konuştum...'
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, Antalya Kampı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. "BAZI ÖNCELİKLERİMİZ VAR" Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; transfer çalışmalarına değinen başarılı hoca, “Yönetimle konuştum. Belirli kriterler var. FFP ve yabancı kuralı gibi konuları aşmak gerekiyor. Yönetim, transfer için büyük çaba harcıyor. Bazı önceliklerimiz var, gerekli bölgelere katkı yapacak oyuncuları almak için uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.
uybZa_1643181820_7629.jpg
"KAMP, İLAÇ OLACAK" Kartal, “Daha önce de söyledim, sakatlık, hastalık ve cezalar nedeniyle kadroda zaaflar yaşadık. Kamp öncesinde de Milli takıma giden (Valencia, Tisserand, Rossi, Kim) arkadaşlarımız var. Yine de Antalya ’da çalışmak bize ilaç gibi gelecek" dedi.
nfGLO_1643181781_7773.jpg
"ÇOK ÇALIŞAN FORMAYI SÖKE SÖKE ALIR "60 yaşındaki çalıştırıcı, "Eksik yönlerimizi gidermek için farklı çalışmalar yapacağız. Üstüne basa basa söylüyorum, burası Fenerbahçe. Çok çalışan, takıma faydalı olacağını hissettiren formayı söke söke alır” dedi.
J2okX_1643181671_5929.jpg
"FARKLI BİR MESUT" Tecrübeli çalıştırıcı, kaptan Mesut Özil ile ilgili olarak, “Ondan sadece benim değil, tüm camianın beklentileri büyük. Başakşehir maçı ile birlikte çok faklı bir Mesut ’un sahada olacağına inanıyorum. Şubat ’ta bizi müthiş bir fikstür bekliyor ancak her şeyin istediğimiz gibi gelişeceğini düşünüyorum. 3 kulvarda birden sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
S70Fo_1643181658_3473.jpg
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst