Sergen Yalçın: Tüm altyapıyı ben kurdum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde admin tarafından oluşturulan Sergen Yalçın: Tüm altyapıyı ben kurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Sergen Yalçın: Tüm altyapıyı ben kurdum
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Tepki
2
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Yayıncı kuruluş beİN Sports ’un moderatörü Güntekin Onay, Karagümrük-Beşiktaş maçı sonrası, Sergen Yalçın ’la geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmayı anlattı. Onay, Yalçın ’ın sözlerini şöyle aktardı: · Bütün bu genç oyuncu yapılanmasını, altyapı, özkaynak nasıl adlandırırsanız artık, ben yaptım. · Önder hocayı getiren de benim. Altyapı organizasyonunu ve tüm ekibi kuran benim. Üçüncü sahayı takıma veren benim. · Takımı Ümraniye ’ye getirip tesisleri açan, bütün bu planlamayı yapan benim. "PROJE UZUN VADELiYDi" · Önce Rıdvan ve Ersin ’i kazandık. Planlama aslında gelecek yıla yönelikti. Serdar, Emirhan ve diğer gençler için planlama gelecek yıllar içindi. · Genç oyuncuyu kazanmak yavaş yavaş oluyor, bir anda sahaya süremiyorsunuz. · Bu bir projeydi ama ne yazık ki benim açımdan yarıda kaldı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar