Ünal Aysal: Dua edelim Torrent başarılı olsun!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Galatasaray kategorisinde admin tarafından oluşturulan Ünal Aysal: Dua edelim Torrent başarılı olsun! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 53 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Galatasaray
Konu Başlığı Ünal Aysal: Dua edelim Torrent başarılı olsun!
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim ile ayrılık sürecini Milliyet gazetesine değerlendirdi. "Tölerans bir yıl" Büyük kulüplerde başarısızlık toleransının hem teknik heyet hem de yönetim için bir yıl olduğuna vurgu yapan Aysal, "Terim ayrılığı başkan kararıdır. Bunu istediği gibi istediği zaman alır. Hiçbirimizin müdahale hakkı yoktur. Bunu eğer tenkit edeceksek, geç alınmış bir karar olduğu için tenkit edebiliriz. Böyle bir dönemde, Fatih hocayı gönderdikten sonra yerine koyacağınız adam çok daha güçlü bir isim, kendisini dünyaca kanıtlamış bir isim olması gerekir" ifadesini kullandı.
G3Aoh_1643175645_2477.jpg
"Dua edelim, Torrent başarılı olsun" Torrent'i yorumlayan Ünal Aysal, "Teknik direktör, en dikkat edilecek ve hata payınızın olmadığı bir seçimdir. Dua edelim, Torrent başarılı olsun. Çünkü ben tanımıyorum. Başkanımız tanıyor ki böyle bir seçim yaptı. Önümüzdeki 5-6 maçta falan bunun resmi ortaya çıkar. Bilmediği bir takıma ve ülkeye geldi. Ters bir zamanda geldi. Bütün suçları da o kişiye yükleyemezsiniz. Ancak Torrent başarılı olmazsa başkanın bu sefer gecikmeden değiştirip daha iyisini getirip koyması lazım" yorumunu yaptı.
0tj2H_1643175657_7274.jpg
`Büyük olma refleksi kayboldu' Ünal Aysal, bu sezon Anadolu takımlarının Süper Lig'i domine etmelerini, başarılı seçimden kaynaklandığını söyledi. Aysal, "Büyük takımlar bu dönem içinde büyük olma refleksini kaybettiler. Yani vizyonlarında bunu unuttular. Bu refleks çabuk gelir. Kaybolup da gitmez" diye konuştu.
XP6e3_1643175668_7655.jpg
'İnşallah erken seçim olmaz' Yönetimdeki istifaları normal karşılayan Ünal Aysal, "Yönetimler kendi içlerinde o ilk sene içerisinde fikir değiştiren kişilere sahip olabilir. Bu yükü yüklenmek istemiyorum diyenler olabilir. İstifa hakları var. Çeker giderler. Ama dua edelim başka ayrılışlar olmasın çünkü bir sayısı var bunun. O zaman mecburen seçime gidilir. İnşallah da olmaz" dedi.
H0NPm_1643175810_0784.jpg
KAYNAK: MİLLİYET
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst