Zeki Murat Göle: Üretkenlikle ilgili problemimiz var

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde admin tarafından oluşturulan Zeki Murat Göle: Üretkenlikle ilgili problemimiz var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Zeki Murat Göle: Üretkenlikle ilgili problemimiz var
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

We Love Tahmin
Owner
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
7,176
Tepki
2
Puan
38
Konum
Kıbrıs
Ad
Forum
Soyad
Tahmin
Fenerbahçe'nin sahasında Yeni Malatyaspor'u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle açıklamalarda bulundu. 

Zeki Murat Göle'nin açıklamaları şu şekilde;

"Bizim için birlik olma zamanı"

"Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Bugün, büyük bir yürek koydular sahaya. Bizim için birlik olma zamanı. Fenerbahçemiz'e sahip çıkmamız gerekiyor."

"Üretkenlikle ilgili problemimiz var"

"Üretkenlikle ilgili problemimiz var, gol yapamıyoruz. Kısa bir zamandır geliştirmek istediğimiz bir oyun var. Fenerbahçe'nin genetiğine daha uygun bir oyun oynamaya çalışıyoruz. Fenerbahçe'nin olduğu yerde hiçbir zaman umutlar tükenmez."

"Takım umut verdi"

"Ligin ilk yarısının son maçında takım umut verdi. Sıralamada daha yukarı çıkmak için mücadele edeceğiz."

"Valencia'nın sakatlık durumu biraz uzadı"

"Valencia'nın sakatlık durumu biraz uzadı. Antrenman yapma şansı bulamadı, antrenmana ihtiyacı var. O da devre arasında toparlayıp bize daha faydalı olacaktır."

“Süre bulamıyorsanız düşüşler olacaktır“

“Pelkas ’ın antrenman performansında sıkıntı yoktu. Sakatlıktan kurtuldu sadece süre bulmadı. Sadece antrenman futbolcusu şekilde sezonu sürdürüyorsanız düşüşler olacaktır süre alamadığınız müddetçe. Biz şuan Pelkas ’a süre vermeye başladık, çok inanıyoruz kendisine. Onu kazanmaya devam edeceğiz. Valencia ’nın durumu farklı. Sakatlık durumu daha çok uzadı. Antrenman yapma şansı fazla bulamadı. Onun daha çok antrenmana ihtiyacı var. O periyotları Fatih hocamız var çok iyi yönetiyor. Yakın zamanda bunu toparlayıp faydalı olacaktır. İrfan ’da da aynı problem oldu devamlı oynama şansı bulamadı o da düzelecektir.“
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst